Menu

przypadki znajomej

czyli o tarzaniu się w zmianie ;-)

I dobrze :-)

free_izutoja

Gość od tarasów nie zrobił wyceny. I dobrze. Nie ma tarasu, znajoma znajomej może kredą rysować mandalę :-)

A gdybyś miał przekonanie, że w każdej sytuacji możesz skorzystać? 

20180814_192438

Nie sądziłam, że...

free_izutoja

4-letnia córka znajomej znajomej zjadła arbuza. Wzięła pestki do ręki i powiedziała tacie, że chce wyhodować taki pyszny owoc. Zakopali więc pestki w ogródku. Aż pewnego dnia mąż znajomej znajomej oznajmił rodzinie, że na działce pojawił się arbuz :-) Kolejny raz znajoma znajomej przekonała się, że warto sprawdzać, próbować, nie zakładać z góry, że się nie da czyli być dzieckiem jak najczęściej :-)

20180812_175922

W innym świetle

free_izutoja

Znajoma znajomej oglądała wczoraj zaćmienie księżyca. Dzięki lornetce kula księżyca była jak na wyciągnięcie ręki. Właśnie, pierwszy raz dzięki takiemu oświetleniu znajoma znajomej ujrzała księżycową kulę. Do tej pory patrząc na niebo widziała tylko płaski okrąg, czasem również płaski rogalik. Tym razem miała wrażenie, że naturalny satelita występuje na scenie i stoi w świetle reflektorów. Tyle lat życia i dopiero teraz zobaczyła księżyc w innym świetle a przez to w 3D. Zasypiała podekscytowana i jednocześnie z lekką nutką refleksji i niepokoju ile to jeszcze spraw w życiu powinna zobaczyć w innym świetle by poznać i zrozumieć ich naturę.

20180728_210636

Wszystkiego co już jest...

free_izutoja

"Wszystkiego czego chcesz, o czym tylko marzysz dzisiaj życzę Ci. Wszystkiego, co już jest, o czym jeszcze nie wiesz, byś zawsze sobą był"

© przypadki znajomej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci